Direktori Pengarah Direktori Pengarah

Bil Nama Seksyen Emel No. Tel./ No. HP/ Faks
1 Datuk Dr. Rahamat Bivi Yusoff Ketua Pengarah rahamat.yusoff@epu.gov.my 03-88725432/
03-88883755
2 Datuk Yogeesvaran A/L Kumaraguru Timbalan Ketua Pengarah (Makro) yogees@epu.gov.my
03-88725443/
03-88883762
3 Dato' Nik Azman Nik Abdul Majid Timbalan Ketua Pengarah (Dasar) nikazman@epu.gov.my
03-88725377/
03-88882902
4 Datuk 'Allauddin B. Hj. Anuar Timbalan Ketua Pengarah (Sektoral) aladin@epu.gov.my
03-88723250/
03-88891169
5 Saiful Anuar B. Lebai Hussen Pengarah Infrastruktur & Kemudahan Awam saifulanuar@epu.gov.my 03-88725519/
03-88883616
6 Datuk Razali B. Che Mat Pengarah Pembangunan Wilayah razalicm@epu.gov.my 03-88723210/
03-88883833
7 Azizah Bt. Hamzah Pengarah K-Ekonomi azizah@epu.gov.my 03-88723312/
03-88891169
8 Dr. Mohd. Gazali B. Abas Pengarah Pembangunan Modal Insan gazali@epu.gov.my 03-88725311/
03-88883857
9 Adam B. Sulong Pengarah Bajet Pembangunan adam@epu.gov.my 03-88725446/
03-88883768
10 Dr. Kamariah Bt. Noruddin Pengarah Industri Perkhidmatan kamariah@epu.gov.my 03-88725478/
03-88895799
11 Ir Zulkifly B. Madon Pengarah Pengurusan Nilai zulkifly@epu.gov.my 03-88725821/
03-88883637
12 Kamarul Ariffin B. Ujang Pengarah Pengagihan kamarul@epu.gov.my 03-88725338/
03-88882790
13 Liew Siew Lee Pengarah Industri Pembuatan, Sains & Teknologi liew@epu.gov.my 03-88725497/
03-88883644
14 Kamarudin B. Tahir Pengarah Pengurusan Maklumat kamarudin.tahir@epu.gov.my 03-88725396/
03-88892506
15 Azhar B. Noraini Pengarah Ekonomi Alam Sekitar & Sumber Asli azhar_noraini@epu.gov.my 03-88723230/
03-88884323
16 Muhamad B. Idris Pengarah Perkhidmatan Sosial mbi@epu.gov.my 03-88725574/
03-88883689
17 Datin Badriyah Bt. Abd. Malek Pengarah Tenaga badriyah.abmalek@epu.gov.my 03-88725855/
03-88883667
18 Othman B. Mustapha Pengarah Keselamatan & Ketenteraman Awam othman@epu.gov.my 03-88725550/
03-88894533
19 Ravi A/L Muthayah Pengarah Seksyen Pertanian ravi@epu.gov.my 03-88725595/
03-88883698
20 Selvarajoo A/L Manikam Pengarah Urus Setia Majlis Ekonomi selva@epu.gov.my 03-88725379/
03-88882902
21 Zakiah Bt. Jaafar Pengarah Seksyen Ekonomi Makro zakiah.jaafar@epu.gov.my 03-88723255/
03-88883798
22 Husain B. Yaacob Pengarah Khidmat Pengurusan husain@epu.gov.my 03-88723304/
03-88883312
23 Akbar B. Samon Pengarah Seksyen Kerjasama Antarabangsa akbar.samon@epu.gov.my 03-88723337/
03-88883876
24 Lokman Effendi B. Ramli Ketua Pasukan JPPN & Dasar lokman.ramli@epu.gov.my
03-88723365/
03-88882999
25 Masnoor Ashaari Ketua Unit Komunikasi Korporat masnoor.ashaari@epu.gov.my 03-88725256/
03-88883968
26 Norfariza Hanim Bt. Kasim Ketua Unit Statistik fariza@epu.gov.my 03-88725275/
03-88883961
27 Zaida 'Azian Bt. Shafiei Ketua Unit Perakaunan zaida.shafiei@epu.gov.my 03-88723290/
03-88883961
28 Zawiyah Bt. Saad Peguam Kanan Persekutuan (Khidmat Undang-Undang) zawiyah@epu.gov.my 03-88725571/
03-88891570

Kembali ke Atas

divider

NOTA :
Sukacita dimaklumkan bahawa Unit Penswastaan dan PFI kini dikenali sebagai Unit Kerjasama Awam Swasta (UKAS) . UKAS kini beroperasi di alamat seperti berikut :

Ketua Pengarah
Unit Kerjasama Awam Swasta (UKAS)
Jabatan Perdana Menteri
Aras 2-4, 8-10 & 14, Blok Menara
Menara Usahawan, Persiaran Perdana, Presint 2
62652 Putrajaya
Tel : +603-8880 5800
Faks : +603-8880 5810

| Tarikh Kemaskini 15/12/2014