Direktori Pengarah Direktori Pengarah

Bil Nama Seksyen Emel No. Tel./ No. HP/ Faks
1 Datuk Dr. Rahamat Bivi Yusoff Ketua Pengarah rahamat.yusoff@epu.gov.my 03-88725432 /
03-88883755
2 'Allauddin bin Hj. Anuar Timbalan Ketua Pengarah (Sektoral) aladin@epu.gov.my 03-88723250 /
03-88891169
3 Datuk Yogeesvaran A/L Kumaraguru Timbalan Ketua Pengarah (Makro) yogees@epu.gov.my 03-88725443 /
03-88883762
4 Nik Azman Nik Abdul Majid Timbalan Ketua Pengarah (Dasar) nikazman@epu.gov.my 03-88725377 /
03-88882902
5 Ravi A/L Muthayah Pengarah Pertanian ravi@epu.gov.my 03-88725595 /
03-88883698
6 Datuk Nor Azmal B. Mohd Nazir Pengarah Infrastruktur & Kemudahan Awam azmal@epu.gov.my 03-88725519 /
03-88883616
7 Datuk Razali B. Che Mat Pengarah Pembangunan Wilayah razalicm@epu.gov.my 03-88723210 /
03-88883833
8 Azizah Bt. Hamzah Pengarah K-Ekonomi azizah@epu.gov.my 03-88723312 /
03-88891169
9 Dr. Mohd. Gazali B. Abas Pengarah Pembangunan Modal Insan gazali@epu.gov.my 03-88725311 /
03-88883857
10 Zakiah binti Jaafar Pengarah Ekonomi Makro zakiah.jaafar@epu.gov.my 03-88723255 /
03-88883798
11 Ir Zulkifly B. Madon Pengarah Pengurusan Nilai zulkifly@epu.gov.my 03-88725821 /
03-88883637
12 Dr. Kamariah Bt. Noruddin Pengarah Industri Perkhidmatan kamariah@epu.gov.my 03-88725478 /
03-88895799
13 Adam B. Sulong Pengarah Bajet Pembangunan adam@epu.gov.my 03-88725446 /
03-88883768
14 Liew Siew Lee Pengarah Industri Pembuatan, Sains & Teknologi liew@epu.gov.my 03-88725497 /
03-88883644
15 Kamarul Ariffin B. Ujang Pengarah Pengagihan kamarul@epu.gov.my 03-88725338 /
03-88882790
16 Azhar B. Noraini Pengarah Ekonomi Alam Sekitar & Sumber Asli azhar_noraini@epu.gov.my 03-88723230 /
03-88884323
17 Saiful Anuar B. Lebai Hussen Pengarah Perkhidmatan Sosial saifulanuar@epu.gov.my 03-88725574 /
03-88883689
18 Selvarajoo A/L Manikam Pengarah Urus Setia Majlis Ekonomi selva@epu.gov.my 03-88725379 /
03-88882902
19 Kamarudin B. Tahir Pengarah Pengurusan Maklumat kamarudin.tahir@epu.gov.my 03-88725396 /
03-88892506
20 Datin Noor Haliza Bt. Mohd Noor Pengarah Tenaga haliza@epu.gov.my 03-88725855 /
03-88883667
21 Adibah Bt. Hj. Othman Pengarah Khidmat Pengurusan adibah@epu.gov.my 03-88723304 /
03-88883312
22 Othman B. Mustapha Pengarah Keselamatan & Ketenteraman Awam othman@epu.gov.my 03-88725550 /
03-88894533
23 Hidah Bt. Misran Pengarah Kerjasama Antarabangsa hidah@epu.gov.my 03-88723337 /
03-88883876
24 Ismail B. Che Hassan Ketua Pasukan JPPN & Dasar ismail@epu.gov.my 03-88723365 /
03-88882999
25 Norfariza Hanim Bt. Kasim Ketua Unit Statistik fariza@epu.gov.my 03-88725275/
03-88883691
26 Faridah Bt. Md Noor Ketua Unit Perakaunan faridah@epu.gov.my 03-88723290/
03-88883691
27 Zawiyah Bt. Saad Peguam Kanan Persekutuan (Khidmat Undang-Undang) zawiyah@epu.gov.my 03-88725571 /
03-88891570

Kembali ke Atas

divider

NOTA :
Sukacita dimaklumkan bahawa Unit Penswastaan dan PFI kini dikenali sebagai Unit Kerjasama Awam Swasta (UKAS) . UKAS kini beroperasi di alamat seperti berikut :

Ketua Pengarah
Unit Kerjasama Awam Swasta (UKAS)
Jabatan Perdana Menteri
Aras 2-4, 8-10 & 14, Blok Menara
Menara Usahawan, Persiaran Perdana, Presint 2
62652 Putrajaya
Tel : +603-8880 5800
Faks : +603-8880 5810

| Tarikh Kemaskini 21/04/2014